PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139428}

Idiokracja

Idiocracy
5,9 35 457
ocen
5,9 10 1 35457
5,2 5
ocen krytyków
Idiokracja
powrót do forum filmu Idiokracja

Jak w temacie, kiedy pierwszy raz widziałem ten film, była to dość głupa komedia. Nigdy nie pomyślałbym, że w dzisiejszych czasach (2023 rok) będzie to film dokumentalny.

Krzysztof_Kandefer

Dokładnie! Frito oglądający cały dzień głupie filmiki przed telewizorem od razu skojarzył mi się z Tiktokiem. Ludzie siedzą przy tym całe godziny, robią sobie papkę z mózgu. Autorytetami są dziś jakieś panny lekkich obyczajów, patostreamerzy robiący pod siebie podczas transmisji... Boję się w jakich czasach przyjdzie żyć mnie i moim dzieciom (o ile będę jakieś miała- ta wizja przyszłości nie zachęca do sprowadzenia na świat nowego życia).

ocenił(a) film na 7
Natalie_93

Miło mi Natalie, że nie tylko ja widzę problem dzisiejszego świata, może jest w tym jakaś nadzieja. Podobnie obawiam się, jak można by było wychować ewentualnego przyszłego potomka wbrew temu systemowi, nie wykluczając dziecka z systemu dzisiejszej edukacji.

ocenił(a) film na 8
Krzysztof_Kandefer

Mam dokładnie takie samo zdanie, gdy go dawno temu oglądałem wydawał mi się po prostu głupim filmem, a teraz to faktycznie jest dokument.

ocenił(a) film na 7
camthallion

Ciekawa zbieżność też, jeśli chodzi o scene z dziennikarzami w TV, a ostatnią galą rozdania oskarów ( pół nagi przypakowany dziennikarz ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones