PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139428}

Idiokracja

Idiocracy
5,9 35 561
ocen
5,9 10 1 35561
5,2 5
ocen krytyków
Idiokracja
powrót do forum filmu Idiokracja

niestety on jest przerażająco prawdziwy. Zidiocenie nadchodzi.

ptasidziub

już nadeszło i niektórzy sa tępi jak but skoro wierzą w tvp 1,trwam,pislandie i pedofilów w sutnnach a ich słowa traktują jak wyrocznię ostateczną

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Dlaczego w swoich komentarzach non stop odwołujesz się do wyborców PiSu? Czy myślisz, że wyborcy PO są lepsi? Newsflash - oni wszyscy to banda idiotów.

Zuzhet88

Po nie będzie wspierać nierobów i edovilow w kk

Zuzhet88

PiS jest najgorsza władza jaka kiedykolwiek mieliśmy w Polsce bo:
- zakazał legalnej aborcji nawet gdy kobieta i dziecko mogą umrzeć i traktują kobiety jak inkubatory które muszą rodzic ułomne dzieci nie mając żadnej pomocy z państwa
- wspierają pedovilow szczególnie jednego z Torunia i każą nam ich słuchać dawać w łapę i traktować jak bóstwo a sam kk to jedna wielka mafia niemającego nic wspólnego z wiara w Boga
- ułaskawia ja pedovilow zamiast wprowadzić karę śmierci
- dają 13 14 stali 500 plus by wspierać nierobow

Zuzhet88

Dodatkowo nie finansują leczenia bezpłodności czy on vitro

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Super, ale PO wspiera mnóstwo innych debilizmów, ekoterroryzm na pierwszym miejscu!!! Masz już swój paszport węglowy? :)))

A tak serio, jesteś tak samo nawiedzona jak ci, na których tu nadajesz. Miło by było, jakbyś sobie z tego zdawała sprawę.

Zuzhet88

Nie jestem pisiara także nie jestem taka sama i nie wierzę w pedovilow w czarnych sukienkach którzy gwałcą dzieci i kobiety

ocenił(a) film na 6
Weronka90

A jeszcze jedno, a propos 500+ :D Czy to nie Tusek teraz obiecał 700+? :D:D No i co teraz? Ale jak to? Twój Tusek chce dać nierobom? I to jeszcze więcej? :D To wszystko są szkodnicy, troszkę Ci to uzmysłowiłam czy dalej Tusek git? Gdyby Tusk był taki super, to by zlikwidował te 500 plusy. A on obiecuje... dać jeszcze więcej :) To jest po prostu śmiechu warte i inteligentnym ludziom nie pozostało nic innego jak robić swoje, a z tego wszystko się śmiać.

Zuzhet88

Ja nie biorę i brać nie będę na durne bachory wygra Trzaskowski i będzie najlepiej albo biedron

ocenił(a) film na 6
Weronka90

Kwiczysz na PiS, że daje nierobom (prawda). PO obecnie obiecuje jeszcze więcej. Ale Tobie to już nie przeszkadza, PO to może. Możesz mi napisać gdzie tu logika? Powinnaś PO w tym momencie atakować jeszcze bardziej, bo obiecuje więcej, ale nie... Jak PO to może dawać... WTF?

Biedroń??? Lewica to już jest totalna mielizna intelektualna. Ci ludzie chyba nigdy w życiu książki w ręce nie mieli. Ale spoko, głosuj na Biedronia :D Biedroń nam tu niezłą komunę zrobi, będzie ekstra :)

Zuzhet88

wolę Biedronia który popiera legalną aborcję bo każda kobieta ma wybór i płód to nie dziecko a nikt nie będzie decydował co mam robić ze swoją macicą bo mamy XXI wiek i legalna aborcja i kara śmierci powinna być w Polsce na porządku dziennym,dodatkowo likwidacja religii w szkołach,całkowite oddzielenie KK od Polski i niewspieranie pedofilów w czarnych sukienkach,likwidacja 300 plus 500 i dodatkowych emerytur,finansowanie leczenia na NFZ a nie tvp i trwam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones