PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139428}

Idiokracja

Idiocracy
5,9 35 715
ocen
5,9 10 1 35715
5,2 6
ocen krytyków
Idiokracja
powrót do forum filmu Idiokracja

Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 8

Mama Madzi, Trybson, najnowsze kreskówki dla dzieci, sztuka bez wartości i przekazu...
Głupota od zawsze była powszechna, jednak dopiero teraz przejmuje kontrolę...

Film warto obejrzeć, nie jest idealny pod względem technicznym, ale 80 minut zupełnie nie zostały
zmarnowane ;)

użytkownik usunięty
Kempy235

Zgadzam się w 100% z tym postem. Film nie jest idealny, ale ma przekaz. Ludzie są coraz bardziej ogłupiani. W język wkrada się slang. Z roku na rok nie ma małych przedsiębiorstw, bo są wykupowane przez wielkie korporacje. Dla przykładu całą telewizją na świecie, rządzi może z 5 korporacji...
O edukacji już nie wspominając.

ocenił(a) film na 8

Dziięki za dobre dopełnienie mojego komentarza :)

Zgadzam się z wami. Przypomnijcie sobie program który tam oglądali "moje jaja" czy jakoś tak. Przecież to już jest! Jackass, Dudesons i inni naśladowcy. I ludzie też to oglądają i zachowują się przy tym identycznie jak Frito. Świat zmierza prosto do idiokracji :D

użytkownik usunięty
romczyn

@romczyn- Mów co chcesz, ale to wcale nie jest śmieszne. Głupszymi ludźmi jest o wiele łatwiej rządzić. "Małpy" pójdą zagłosują na tego, który najwięcej mówi w świętym ekranie i uwierzą we wszystko. Pranie mózgu cały czas jest stosowane. Również w szkołach. Tylko czekać aż wszczepianie RFID wejdzie w życie. Zresztą już są szczepienia, które wywoływały autyzm i inne zaburzenia. U ludzi często pojawia się uśmiech, jak się mówi "Illuminati", "NWO", "Masoneria", ale czy naprawdę jest to tak dalekie od rzeczywistości? W końcu już od kilku dobrych lat na świecie rządzą korporacje...

ocenił(a) film na 7

szczepienia obowiązkowe - to bardzo komfortowa sytuacja na wprowadzanie zmian, muszę przyznać
każdy dostaje, bo każdy musi, niewielu wie co w tym na prawdę siedzi, a jeszcze mniej o to pyta, wiem pachnie teorią spiskową :P ale gdyby korporacje powiedzmy na zlecenie chciały po cichu wprowadzić jakieś substancje "pomocnicze", to nie wiem czy&jak szybko zostałoby to wykryte? w teorii są normy itp. ale przecież szczepionki są cały czas udoskonalane, firma może to długofalowo testować i po x-czasu wprowadzić jako "nowy", czy ktoś bada szczepionki długofalowo pod kątem subtelnych skutków ubocznych w postaci obniżenia IQ? można sobie spekulować...
kojarzy mi się to z materiałem Maxa Kolonko "etniczny pocisk" nt broni genetycznej eliminującej ludzi o określonych cechach fizycznych http://www.youtube.com/watch?v=rybw1YfXKRg&t=4m50s

ocenił(a) film na 6
spidd

No i doczekaliśmy się szczepionek :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones