PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691060}

Kometa

Comet
6,6 4 680
ocen
6,6 10 1 4680
Kometa
powrót do forum filmu Kometa

Obejrzane na trzeźwo 4/10.

ocenił(a) film na 10
MelanieJoyce

jestem oburzony Twoją oceną.

ocenił(a) film na 4
Jack94

Ostatnio stałam się bardzo krytyczna. Dialogi w tym filmie brzmią sztucznie, nie wiem, czy Emmy Rossum jest genialną aktorką grającą idiotkę, czy też po prostu nie potrafi grać. Całość się dłuży i brak autentyczności bije ze wszystkich stron.

Ale za pierwszym razem też mi się podobał, ot taka "nietypowa" romantyczna historia.

ocenił(a) film na 10
MelanieJoyce

ja oglądałem ten film cztery razy i podobał mi się za każdym razem. przy tym "podobał" to mało powiedziane, bo uważam go za cudo.

ocenił(a) film na 4
MelanieJoyce

Dobrze, że oglądałaś film drugi raz. Masz rację, jest sztuczny, szeleści papierem. Realizatorzy bardzo starali się, by zrobić film (po)nowoczesny, taki romantyczny dramat z odrobiną s-f, częścią dialogów a la Wojewódzki...

MelanieJoyce

hahahahhaha ale się uśmiałam z Twojego komentarza bo dosłownie identycznie bym skomentowała ten film :D Nawet Emmy Rossum mnie zawiodła. I te dialogi jakieś takie na siłę melodramatyczne...

ocenił(a) film na 3
MelanieJoyce

bez okresu i na trzeźwo - 4/10, wypiwszy trońkę by bardziej luzackie mieć podejście - też 4/10. Zamęczył mnie ten pseudofilozoficzny bzdet. 4 + 4 = 8 co dzieląc przez dwa daje 3 no i więcej dać się nie da - 3/10 !!!

MelanieJoyce

pierwszy smieszny komentarz na filmwebie

MelanieJoyce

właśnie dlatego wam nie ufam

MelanieJoyce

To się nazywa pomocna szybką opinia a nie jakieś wypociny pseudo znawców kina ;)xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones