PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013258}

Omen: Początek

The First Omen
6,4 7 319
ocen
6,4 10 1 7319
7,3 19
ocen krytyków
Omen: Początek
powrót do forum filmu Omen: Początek

Po horrorze oczekuje mega klimatu, napięcia i wewnętrznego przerażenia. Tutaj niestety tego nie ma. 3/4 filmu nie dzieje się nic ciekawego i tak po prostu się to ogląda. W pewnym momencie dostajemy smaczek fabularny żeby wiedzieć o co chodzi i spiąć fabułę ze sobą ( oczywiście wszyscy się tego domyślają od początku ). No i zakończenie ratuje całość, ale większość filmu patrzymy tylko w ekran bez żadnych emocji. Nie jest super, ale tragedii tez nie ma.

ocenił(a) film na 7
Veital

dwa pytania: czym różni się przerażenie od wewnętrznego przerażenia (i idąc tą logiką, od przerażenia jedynie zewnętrznego) i czy byłeś grupowo na seansie, że przez większość filmu "patrzymy w ekran bez emocji", bo trudno mi się połapać w tym utożsamieniu z liczbą mnogą. 

M0RiARTY

Zewnętrzne przerażenie - reagujesz na jumpscary na przykład podskakiwaniem w fotelu, mówisz "o k#rwa" w trakcie jakiejś strasznej ceny.
Wewnętrzne przerażenie - kotłujące się myśli w twojej głowie, autentyczne przerażenie scenami i myśli typu: po co ja oglądam to p#jebaństwo, albo wręcz autentyczny strach, są takie filmy...

pliseq

To jest body horror.

ocenił(a) film na 7
pliseq

a, to podskakiwanie w fotelu jeszcze przede mną, nie miałem przyjemności tak reagować, może kiedyś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones