PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119656}

Przyjęty

Accepted
6,4 22 566
ocen
6,4 10 1 22566
6,0 5
ocen krytyków
Przyjęty
powrót do forum filmu Przyjęty

Głównym problemem Polaków jest to, że nie potrafią na luzie podejść do filmów. Jest przecież masę inteligentnych, mądrych, wspaniałych filmów. Ale są również takie do których trzeba podejść, z poczuciem humoru, aby się odprężyć od otaczających problemów, żeby się pośmiać i zrozumieć poczucie humoru w filmach. Ten film nie jest realistyczny ale to KOMEDIA, w większości komedii nie ma realizmu, tylko poczucie humoru którego Polakom dobitnie brakuje. Dla mnie film 10/10, i nie należę do osób mało inteligentnych.

ocenił(a) film na 1
Sawyerr

A dla mnie kompletna kicha.
I tu nie chodzi o wyluzowanie, bo wyluzowana jestem cale zycie, tylko o to co sie w nim dzieje, a zabawny on nie byl w ogole.

ocenił(a) film na 5
_Mika_a

Mam wrażenie że autorowi chodziło bardziej o odmóżdżenie niż wyluzowanie. I ok, ja nie widzę nic złego w głupkowatych filmach typu American Pie, ale wtórność tego arcydzieła była bardziej męcząca niż zabawna.

ocenił(a) film na 1
hud

Być może, ale szczerze powiem, że jak teraz popatrzyłam na ten tytuł i kompletnie nie wiem co się w nim działo. Nawet po plakacie nie przypominam sobie nic.
To było ponad 10 lat temu - a pamięć mam dobrą.
To chyba o czymś świadczy.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Sawyerr

zabawny ... nie zabawny ....

mi się podobał

nie jest to żadne dzieło sztuki, z powalającą scenerią, ale jednak przez 90 min można się zrelaksować, pośmiać, po co od razu to oceniać kryteriami inteligencji? komu sie podobał, to do 10, komu się nie podobał, da 1, dla kogo był ok - ten da np. tak jak ja 8 - w ten sposób kształtuje się średnia ocena :P

kto chce obejrzec to i tak obejrzy - ja osobiście go polecam

ocenił(a) film na 8
Sawyerr

Wlasnie obejrzalam ten film i musze przyznac, ze naprawde mnie rozbawil. To fakt, ze przedstawiona w nim historia jest utopijna...Ale na tym polega ten gatunek filmu!!Moze w ciagu wiekow zmienilo sie wiele, bohaterowie nie musza juz byc groteskowi, ani wystepowac w maskach,jednak cel pozostal ten sam-komedie maja smieszyc i szczesliwie sie konczyc. Osoba, ktorym przeszkadza nierealistycznosc w filmach polecam serie "z okruchow zycia", reszcie serdecznie polecam: bardzo przyjemny i lekki film z amerykanskim poczuciem humoru. 8/10.

ocenił(a) film na 8
manaika

Ta komedia naprawdę śmieszy i o to chodzi. Fabuła opiera się na dość oryginalnej historii, która być może stanowi krytykę tzw. amerykańskiego snu lub wychowania do sukcesu. Poza tym jedna z pierwszych udanych kreacji Hilla jest wartością dodaną tego filmu. Mam więc bardzo podobne odczucia. Świetna komedia, na pewno jak będzie okazja, to obejrzę ją jeszcze raz.

Sawyerr

Myśle że Polacy mają inne problemy niż to , że nie potrafią na luzie podejść do filmów

Sawyerr

Generalizowanie bez grupy reprezentatywnej jest po prostu głupie i nielogiczne. Dziwne że przy komentowaniu filmu najważniejszym wątkiem wydało Ci się podsumowanie rodaków.

ocenił(a) film na 5
Sawyerr

No zgadza się. Tylko ile razy można oglądać tę samą komedię...

ocenił(a) film na 1
Sawyerr

Dobrze, że podkreśliłeś, że nie należysz do ludzi mało inteligentych, bo po Twoim komentarzu mianem co do tego wątpliwości xD
Lubię głupie, amerykańskie komedie o nastolatkach, ale Przyjęty to koszmarny bezbek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones