PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371209}

Sportowy film

The Comebacks
5,4 2 851
ocen
5,4 10 1 2851
Sportowy film
powrót do forum filmu Sportowy film

3/10

ocenił(a) film na 3

Słabizna na całego.

pachomir

taa to teraz mogę ci przesłać gratulacje:
tylko jaki jest adres twojego szpitala psychiatrycznego ??
bo takich sztywniaków bez poczucia humoru raczej tylko tam trzymają :/

pachomir

Niestety muszę się z tobą zgodzić. Film w stylu debilnych parodii takich jak "Wielki film" czy "Totalny kataklizm". Parę zabawnych scenek(koncert rockowy, Beckham) zmieszanych z tak idiotycznymi, że ciężko było na nie patrzeć.

ocenił(a) film na 3
pachomir

A mnie w kategorii "odmóżdżacz" dobry. Ocenę dam taką samą, ale ciekawy pastisz - filmów np. "Vince niepokonany", "Radio" , czy też plucie w stylu Clinta Eastwooda z westernów.

ocenił(a) film na 3
pachomir

Zupełnie nie w moim stylu:) Jakoś ta parodia do mnie nie przemawia:) Ale skoro kolega niżej chce nas wysłać do psychiatryka to może umówmy się, kto bierze chipsy, kto orzeszki (ja uwielbiam laskowe:p) może jakieś piwko i karty? Będzie wesoło:):p Muzyka była ok:)

ocenił(a) film na 2
kinga709

Niestety muszę się zgodzić - jest to bardzo słaba parodia.

Bardzo czekałem na ten film bo jestem wielkim fanem dramatów sportowych (wyłapałem nawiązania do około 20 filmów) i jestem mocno zawiedziony. Każda scena to była klisza z kolejnego filmu podana w mało śmieszny sposób - to była słabe i męczące. Nie było jakby żadnej swojej fabuły tylko KAŻDA kolejna scena była kalką innego filmu.

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

Niesamowite jest mieć taką dobrą pamięć wzrokową:) Chociaż pewnie łatwiej zapamiętuje się coś, co nas fascynuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones