PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582364}
5,2 302
oceny
5,2 10 1 302
The Freebie
powrót do forum filmu The Freebie

hmmm...

użytkownik usunięty

Opowiedziano mi taki żart. Dlaczego dziadku nie używacie viagry? A bo na obcą nie trzeba, na swoją nie działa:))).
Dwoje młodych w sumie ludzi z nie tak długim małżeńskim stażem, postanawia odzyskać utraconą namiętność. W tym celu postanawiają przespać się z kimś obcym;). No ok. Są różne dziwactwa, pomysły na tym świecie. Może jestem konserwatystą, ale niech mi ktoś wyjaśni taką rzecz. Jeśli w domu mam od lat ten sam owoc, który najpierw mi smakował, że mogłem jeść i jeść. No a potem, jak to z owocami bywa, lekko nadgnił, stracił swój smak. To teraz jak spróbuję nowego, świeżutkiego owocu, prosto z drzewa, to dzięki temu znowu odzyska smak, mój domowy przejrzały owoc? Oj chyba nie. Straci swój smak jeszcze bardziej.

Młodzi o swojej zdradzie mówią takim tonem, jak się mówi o potrzebie wyłączenia pralki, lub wywieszenia prania. Żadnych emocji. W tym związku namiętności już dawno umarły. Po prostu role zagrane są źle. Dzięki lepszemu aktorstwu, film- mimo wszystko- mógłby być ciekawszy.

ocenił(a) film na 8

Film jest dobry, bo daje do myślenia, role zagrane są dobrze, bo jak na dłoni widać właśnie, że dwoje niedojrzałych ludzi próbowało zbudować związek na atrakcyjności fizycznej i namiętności (i na gadaniu) i po kilku latach budzą się z pustką. Skoro nie zdołali zbudować głębszej więzi i utrzymać żaru, to nie dziwne, że wpadają na kretyński pomysł przespania się kimś nowym i poczucia tego co pewnie ich łączyło na początku. Tylko to tak nie działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones