PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000964}

Burmistrz Kingstown

Mayor of Kingstown
7,6 2 162
oceny
7,6 10 1 2162
Burmistrz Kingstown
powrót do forum serialu Burmistrz Kingstown

TO TAKI PROBLEM dać informację gdzie będzie można go oglądać, nawet jeśli czeka na premierę?

ocenił(a) serial na 5
zatkaokakao

to serial od paromunt studio wiec pewnie na ich serwisie strimingowym

zatkaokakao

Pewnie z czasem pojawi się w Polsce np na Canal+.

desperados02345

Mam nadzieję, bo nie mam zamiaru kupować czwartego serwisu. To już jest przesada. Najlepszego w Nowym Roku.

zatkaokakao

Nie sądzę, żeby na Canal+ się pojawił. W tym roku do Polski mają wejść takie streamingi jak np. HBO Max, Disney+ i SkyShowtime (a to chyba nie wszystkie). No i na tym ostatnim mają być seriale od Sky, Showtime, Peacocka i podobno też z Paramount+. Więc jestem (prawie) pewien, że jeśli gdziekolwiek się pojawi Mayor of Kingstown, ale też inne dzieła Sheridana, czyli Yellowstone, spinoff Yellowstone 1883 i inne seriale z Paramount, to właśnie na SkyShowtime.

desperados02345

Nie sądzę żeby na Canal+ się pojawił. Pewnie dlatego tak napisałeś bo jest inny serial Sheridana, Yellowstone, na C+ który dla Paramount+ kręci, ale zauważ że jest tylko jedna seria (druga albo trzecia, nie pamiętam która),a nie ma wcześniejszych, czyli prawa polskiemu C+ się skończyły do serialu. W tym roku do Polski mają wejść takie streamingi jak HBO Max, Disney+ i SkyShowtime. No i na tym ostatnim mają być seriale od Sky, Showtime, Peacocka i Paramount+. Więc jestem (prawie) pewien, że jeśli gdziekolwiek się pojawi Mayor of Kingstown, ale też inne dzieła Sheridana, czyli Yellowstone, spinoff Yellowstone 1883 i inne seriale z Paramount, to właśnie na SkyShowtime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones