PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834951}
6,2 740
ocen
6,2 10 1 740
Creepshow
powrót do forum serialu Creepshow

1 odcinek:

- Gray Matter - taki klasyczny staroszkolny creepytale rodem z komikus, nie jest zle ale mogloby byc lepiej 6/10

- The House of the Head - ciekawy koncept fabularny, ale 'strachu' zbytnio sie tutaj nie najemy 6/10

2 odcinek:

- Bad Wolf Down - i znowu teoretycznie fajna historyjka (choc niekoniecznie jakas super oryginalna) ale gorzej z wykonaniem 5/10

- The Finger - dobra rola pierwszoplanowa i złamanie czwartej sciany, 7/10

3 odcinek:

- All Hallows Eve - kolejna wariacja nt halloween, znowu grozy brak 5/10

- The Man in the Suitcase - fajne! jest ciekawy koncept i wariacja na temat pewnej mitycznej postaci.. 8/10

miko1980

4 odcinek:

- The Companion - swietny, najlepszy jak dotad, czysta esencja 'opowiesci z krypty' 9/10
- Lydia Layne's Better Half - dobry, techno-thriller 8/10

5 odcinek:

- Night of the Paw - wariacja nt. 3 zyczeń - 7/10
- Times is Tough in Musky Holler - ciekawy, ciezko cos mowic wiecej bez spoilerow - 7/10

ocenił(a) serial na 7
miko1980

Gray Matter czytałem dość dawno, ale wydaję mi się, że bardziej, niż o jakieś potworki w tym opowiadaniu chodziło o to, że człowiek, który się nią zainfekował po prostu zaczął się rozrastać w bezkształtną, szarą materię, która rosła, pochłaniała wszystko na swojej drodze i nie dało się jej zniszczyć. Przynajmniej tak zapamiętałem to opowiadanie. Wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę, ale tak zostało przeze mnie zapamiętane to opowiadanie. ;)

Mr_Tabaca

ja juz zupelnie nie pamietam oryginalu, ale np tutaj: stephenking.pl/film/gray-matter autor twierdzi ze scenarzysci dosc wiernie trzymali sie oryginalu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones